ОДЯГ ДЛЯ ТИПУ ФІГУРИ ЯБЛУКО!

ОДЯГ ДЛЯ ТИПУ ФІГУРИ ЯБЛУКО!
27.07.2018
ОДЯГ ДЛЯ ТИПУ ФІГУРИ ЯБЛУКО!


«Яблуко» - це фігура з вузькими плечима і стрункими ногами, при цьому з досить важким центром.

Саме центр тіла і буде ключовою зоною корекції, від якої ми, станемо відволікати увагу в костюмному ансамблі.

В першу чергу, одяг повинен бути з щільної тканини, в ідеалі однотонної: сукні з завищеною талією, асиметричний крій, класичні сорочки без будь-яких декоративних елементів в районі грудей і рукавів, туніки, топи, що облягають в районі грудей і вільні в районі талії , жилетки, спідниці з високою талією, спідниці трапецевідного крою, джинси і брюки із завищеною талією з накладними кишенями на стегнах, штани довгою 7/8, брюки з легким кльошем від коліна (boot-cut), жакети прямого крою (укорочені і подовжені) , класичні приталені пальта.

Питання №2: Яким кольорам слід віддавати перевагу?

Завдання поєднання кольорів в ансамблі для фігури «яблуко» - витягнути силует і «звузити» центр тіла, тому вибирайте будь-які ансамблі з чіткою вертикаллю. Це може бути спідниця і топ тон в тон, але при цьому контрастний жакет. Або однотонний ансамбль з контрастним рядом гудзиків; штани і топ в тон, жакет контрастний і так далі. В іншому ж не існує такого поняття, що синій колір стрункішою, а рожевий - повнить. Навіть для чорного і білого кольору є дуже багато винятків. Орієнтуйтеся на свій природний колорит - це найвірніша тактика.

Саме виходячи з нашої стратегії - відволікати увагу від центру композиції, дівчатам і жінкам з типом фігури «яблуко» рекомендується звертати увагу на одяг футлярного типу.

  весь список