Завжди раді допомогти

067 486-35-73

Меню

На що варто звертати увагу при виборі взуття на пишну ніжку

Всі жінки та дівчата хочуть бути красивими і привабливими, і це не залежить від їх зросту, ваги або інших фізичних параметрів. Однак варто знати, що для того, щоб підкреслити індивідуальність і красу будь-якої жінки потрібен індивідуальний підхід.
 ⠀
 Питання вибору взуття на пишну жіночу ніжку особливо відповідальний. Адже легкість ходи, гарна постава і візуальна стрункість залежать від правильно підібраного взуття.
 ⠀
 Основні правила, підбору взуття для пишної фігури:
 ⠀
 – обов’язково стійкий каблук. Широкий стійкий каблук робить ногу візуально стрункішою. Вибирайте не рубану квадратну форму каблука, а з більш м’якими обрисами і акуратної форми.
 ⠀
 – альтернативою каблуків може бути невелика, витончена танкетка, середньої висоти. З одного боку, вона явно зручніше звичайних каблуків, а з іншого – при цьому не втрачається естетична складова взуття на підборах – вона все так само подовжує ногу і врівноважує ширину щиколотки і гомілки.
 ⠀
 – простота зовнішнього вигляду. Чим простіше, тим краще. Зайвими будуть масивні декоративні елементи, пряжки. Слід вибирати моделі, які більш лаконічні, однотонні з округлим носиком.
 ⠀
 – взуття з надмірно великим підйомом так само, як і моделі на плоскому ходу підкреслює повноту. Стилісти радять дотримуватися золотої середини. Підбирайте пару зі стійким каблуком висотою 3-5 см.
 ⠀
 – на широку ногу категорично не підходять відкриті туфлі з великою кількістю тонких ремінців. Вони перетягують ноги, а це виглядає негарно.
 ⠀
 – для широкої і не дуже довгої стопи, можна порадити взуття з витягнутим миском. Вузький носок створює враження продовження ноги і робить її більш тонкою.
 ⠀
 – спортивні моделі взуття з прихованою платформою. Цей прийом крім того, що приховує повноту, ще й збільшує зріст. Маленький секрет, який візуально усуне проблему широких ступень – це вертикальний малюнок або декор. За допомогою таких деталей ніжки моментально стають візуально стрункішими і довшими.
 ⠀
 Підходьте до вибору взуття відповідально, орієнтуйтеся на основні правила, і тоді нова пара стане красивою і комфортною деталлю вашого образу.
 
 Якщо ця інформація була корисна, то не забувайте ставити лайки