Завжди раді допомогти

067 486-35-73

Меню

Секрети, як обрати вечірню сукню.


 Розкішна сукня і жінка – це вічний тандем, адже саме гарна сукня розкриває неповторну красу і чарівність жінки. Та є один невеличкий нюанс, щоб виглядати в сукні бездоганно треба її ретельно підібрати так, щоб вона вміло підкреслювала Вашу унікальну вроду.
 ⠀
 При виборі сукні треба обов’язково зважати на особливості фігури, а саме, визначити до якого типу вона належить, так Вам буде набагато легше орієнтуватися на які фасони звертати увагу.
 ⠀
 Дамам з фігурою «яблуко» (без вираженої лінії талії) підійдуть сукні з завищеною талією чи прямого крою. Довжина міді чи максі. А от пояски та плаття в обтяжку будуть недоречні!
 ⠀
 Власницям грушоподібного типу фігури можна зупинити вибір на сукні-футлярі, платті-трапеції, моделях з акцентованою верхньою частиною.
 ⠀
 Жінкам з шикарним бюстом обов’язково варто підкреслити його за допомогою декольте. Але не забувайте, що сильно декольтована сукня має бути довгою.
 ⠀
 Глибоке декольте або відкриті плечі якнайкраще відвертають увагу від проблем на талії чи стегнах.
 Якщо у вас широкі плечі та повні руки, відмовтесь від рукавів прикрашених рюшами. Краще обирати сукні з летючими, трохи розширеними рукавами – вони зроблять образ більш легким.
 V-подібний виріз на сукні – це завжди гарний вибір!
 Якщо маєте пишні ніжки, то обирайте пишні сукні, довжиною трохи нижче коліна.
 Сукні для жінок з пишними формами, мають бути без зайвих декоративних елементів в нижній частині. Це візуально обтяжує фігуру.
 Драпірування або принти під грудьми допоможуть сховати зайві кілограми на животі.
 На пишних формах дуже гарно виглядають сукні з подолом асиметричного дизайну.
 ⠀
 Справжня краса не в ідеальних формах чи розмірах, а у гармонічно підібраному образі.