Нова колекція ЛІТО 2024

Гарантія на одяг і взуття


Згідно ст. 4 Закону "Про захист прав споживача" і п.3.1 споживачі зобов'язані: перед початком експлуатації товару уважно ознайомитись з правилами експлуатації; в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку експлуатації товару,звернутися за консультацією в магазин до відповідальної особи.

Інструкція по експлуатації взуття


 1. Необхідно правильно підбирати взуття за розміром і повнотою з урахуванням індивідуальних особливостей ступні. Нога не повинна бути зажатою, взуття має бути зручним.
 2. При придбанні та використанні взуття враховуйте його сезонність та призначення. Памятайте, що шкіряне та текстильне взуття не передбачене для використання в дощову погоду, так як не вважається не промокаючим (як гумове чи полімерне). Модельне взуття призначене для короткочасного носіння для різних святкових випадків. Не рекомендується користуватися лакованим взуттям при температурі нижче -5°C. Не рекомендується виставляти на довгий час лаковане взуття під прямі сонячні промені чи електролампи, так як лаковане покриття швидко вигорає і втрачає товарний вигляд. Не рекомендується використовувати модельне взуття по гравії, щебеню,на сніжних та мокрих покриттях, особливо, при наявності технічної солі. Повсякденне взуття використовується для носіння на вулицях та приміщеннях з урахуванням особистих побажань та вікових особливостей. Дбайливо ставтеся до декоративної фурнітури взуття, не перетягуйте шнурки в районі голеностопу, щоб уникнути розриву шкіри, або кріплення. Зважайте на те, що при підвищенні пітливості ніг та при намоканні, взуття може зафарбуватися в середенині. При намоканні шкіряного кольорового взуття зміна тону його забарвлення зі світлого на темний є нормою. В сиру погоду не рекомендується носити те саме взуття щодня. Дайте можливість взуттю висохнути і набути своєї первісної форми. Памятайте: волога із взуття виходить приблизно через 20 годин. Промокання взуття зі шкіряним верхом не є причиною для звертання з притензією відповідно до ГОСТ 26 167-84 та ГОСТ-19116-84.
 3. Для збереження гарного товарного вигляду та споживчих властивостей взуття необхідно:
  - знімати взуття, не наступаючи на задник;
  - при надяганні взуття користуйтеся взуттєвою ложкою, щоб не ламати п'яткову частину та запобігти розривам швів і деформації взуття;
  - щоденно чистити взуття м'якою, вологою тканиною, або щіткою, потім витирати сухою ганчіркою;
  - з аборонено мити взуття у воді;
  - просушувати взуття тільки природнім шляхом, використовуючи спеціальні засоби, для зберігання форми взуття;
  - на сухе та чисте взуття періодично наносити спеціальні засоби і крема,через 5-10 хвилин після чого, протирати сухою м'якою тканиною. 

  Правила зберігання взуття 

                  
  Перед тим як відправити взуття на зберігання, його необхідно обробити засобами захисту, згідно рекомендацій. Зберігати взуття найкраще в коробках у горизонтальному положенні, при температурі не нижче +14 і не вище +25 градусів і вологості повітря 60%. У будь-якому випадку взуття повинно бути захищено від прямих сонячних променів і зберігатися у далині від від нагрівальних приладів.

  УВАГА!!!
  ПРИ НЕДОТРИМАННІ ПРАВИЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ ЗА ВЗУТТЯМ МИ НЕ БЕРЕМО НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПО ВИКОНАННЮ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВЯЗЕНЬ


  Гарантійні зобовязання на взуття


  Всі умови відповідають вимогам Закону "Про захист прав споживачів" та діючих стандартів:


  Гарантійні терміни на взуття 


          
  Претензії по якості взуття приймаються протягом 30 днів з дня продажу товару при наявності фабричної упаковки та чека на підставі письмової заяви, яка подається у двох примірниках. Один примірник видається покупцю з відміткою дати прийняття заяви, а другий залишається у господарюючого суб'єкта. Заява розглядається на протязі 14 днів.     
  Господарюючий суб'єкт залишає за собою право на проведення експертизи. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару споживачеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання чи транспортування, дій третіх осіб, вимоги споживача не підлягають задоволенню. А споживач зобовязаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (ст.15 п.4 та ст. 17 п.5 Закону "Про захист прав споживачів"). Покупець має право обміняти взуття, яке не підійшло за формою, фасоном, кольором або розміром протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі, якщо взуття не споживалось. Якщо збережено його товарний вигляд, фабрична упаковка, товарний чи касовий чек, видані покупцю разом з проданим товаром.


  Гарантія на взуття не надається: 


  - при недотриманні умов експлуатації та зберігання умов;
  - при неправильному підборі покупцем взуття по розміру стопи, повноті, з нестандартною формою або розміром ноги;
  - при придбанні взуття на розпродажу, уціненому у звязку з частковою втратою якості, або з очевидними дефектами, на які було вказано продавцем покупцю при покупці;
  - на змінні деталі (устілки, шнурки, набійки, декоративну фурнітуру та інше) гарантія не надається.

Отримуйте актуальну iнформацiю про новинки та знижки раз на тиждень без спаму