НОВОРІЧНИЙ РОЗПРОДАЖ ДО -60%

Обмін і повернення товарів у магазині «Пишна Краса»

ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯЗа Законом України обмін та повернення товару можливе протягом 14 днів

Крім товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживача": корсетні товари, білизна, купальники, панчішно-шкарпеткові вироби.


Права споживача при придбанні товару належної якості:

  • Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
  • Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару.
  • При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві протягом 3-5 робочих днів із моменту отримання та перевірки товару складі.


У ВИПАДКУ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ПЕРЕСИЛКА НОВОЮ ПОШТОЮ ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ


Що потрібно для повернення коштів:

1. Заповнити заяву на повернення коштів, яку Ви отримали разом із товаром, та надіслати її у посилці.

2. Надати менеджеру інтернет-магазину повні реквізити Вашої картки: Номер картки, Установа банку, МФО банку, Код РНУКПН одержувача, Рахунок одержувача, IBAN (всі ці дані Ви можете отримати у Вашому банку) – для повернення коштів.

 

 УВАГА! Перед відправкою посилки на обмін або повернення обов’язково  повідомте менеджера інтернет-магазину та уточніть адресу для відправки. 

Отримуйте актуальну iнформацiю про новинки та знижки раз на тиждень без спаму