Нова колекція ВЕСНА/ЛІТО 2024

Верхній одяг для жінок plus size

Тренди сезону 2021-2022

 

Створення гарного outfit'y в холодну пору року – непросте завдання. Особливо для дівчат із пишними формами. Адже кожен додатковий шар одягу додає зайвого об’єму, а верхній одяг іноді спотворює пропорції у такий спосіб, що образ виглядає вже не так витончено, як хотілося б. Розгляньмо тренди верхнього одягу 2021 у сфері жіночого одягу великих розмірів.

У сезон осінь-зима 2021—22 дизайнери підготували для соковитих дівчат безліч моделей, але ми розглянемо найтрендовіші. У зимовому сезоні найактуальнішими моделями будуть: шуби та плюшеві пальта (так звані шубки «Тедді»), дублянки та пуховики. Тому, обираючи жіночий верхній одяг великих розмірів у сезон осінь 2021 – зима 2022, слід в першу чергу звернути увагу на дані вироби.
 

Цього сезону серед новинок верхнього одягу ви не знайдете великої різноманітності принтів та візерунків, оскільки акцент робиться на монохромних образах. І що як не верхній одяг зможе зробити монохромний образ більш лаконічним, стриманим та привабливим. А якщо дуже хочеться урізноманітнити образ, то можна використовувати принт, який завжди в тренді — клітину.
 

Дизайнери закликають пишнотілих красунь не ховатися за темними тонами та насолоджуватися соковитими та яскравими відтінками в одязі. Це саме стосується і верхнього одягу. Урізноманітнити сірі будні можна буде за допомогою найбільш популярних цього сезону відтінків: зеленого, синього, рожевого, жовтого, помаранчевого, лавандового та червоного.
 

Крім кольору та принту дизайнери також приділили особливу увагу оригінальному та незвичайному крою. Особливо для пуховиків та дутих курток.

Дівчатам з пишними формами треба уникати безформних фасонів та моделей oversize, особливо у верхньому одязі, оскільки вони не приховують, а лише підкреслюють повноту фігури. Тому до вибору пуховика на зиму потрібно поставитися серйозно, щоб почуватися впевнено.
 

Силует трапеція приховає об’ємні стегна коштом розширення знизу, водночас зробить фігуру більш витонченою. Найвдаліше поєднання такого фасону буде з прямими штанами. Краще віддати перевагу подовженим моделям. Для дівчат, у яких нечітко виражена талія, краще зупиниться на моделі прямого крою.

На які моменти варто звертати увагу під час виборів пуховика?

Прекрасним рішенням для холодних зим буде придбання куртки або пальто з наповнювачем із біопуху, вони чудово підійдуть володаркам пишних форм і допоможуть залишатися стильними, попри всі капризи погоди.

  • Декор. Дуже важливо не перевантажити образ. Особливо, якщо на сезон ви віддаєте перевагу одному конкретному виробу. Занадто яскравий декор може швидко вам набриднути;
  • Додаткові аксесуари — пояс, рукава кльош, які регулюються та інші. Усі ці аксесуари впливають на нашу форму, силует загалом. Тому, якщо ваш тип фігури нагадує яблуко або перевернутий трикутник, варто віддати перевагу моделям із поясом, й уникати фасонів пуховиків, курточок з об’ємними аксесуарами на руках, плечах. Оскільки це збільшить вас візуально ширшою;
  • Якщо ви більшу частину часу їздити за кермом автомобіля, у вашому випадку варто звертати увагу на довжину моделі. Це можуть бути фасони до середини стегна або трохи нижче.

Пальто цього сезону теж відзначатимуться своєю барвистістю (рожеві, зелені, помаранчеві, жовті, червоні та інші яскраві відтінки). Повним жінкам не варто нехтувати яскравими фарбами, головне, щоб образі був акцент на єдиний колір.
 

З настанням холодів найкращим рішенням утеплитися стане дублянка. Цього сезону вони представлені в різних стилістичних та кольорових варіаціях (чорні, коричневі, сірі, беж, з контрастним оздобленням, шкіряні та лакові), що дасть змогу підібрати ідеальну модель для свого типу фігури.

Також трендом цього сезону є шуби з екохутра, завдяки якому ми маємо таку різноманітність кольорових та принтованих моделей. Дівчатам з пишними формами радимо звернути увагу на однотонні моделі середньої довжини.
 

Комір

Натуральне хутро потребує акуратного поводження та ретельного догляду. Для щоденного використання підійде комір, у якому не страшно їхати в громадському транспорті. Штучне хутро чудово підійде, тим більше, що доглядати його набагато простіше.

Як доглядати за матеріалом на комірі? Це безпосередньо залежить від того з натурального чи штучного хутра виріб. Спосіб очищення залежить також від забарвлення — світлі та білі вимагають більшої акуратності та уваги. Натуральний комір чистять по-різному — шампунем, бензином та крохмалем, сіллю, за допомогою інших методів. Це досить складно, простіше віддати виріб майстрам професійної хімчистки.

Штучне хутро не завдає клопоту, достатньо дотримуватися перевірених порад, щоб зберегти комір в абсолютно новому вигляді:

  • Не одягати в дощову погоду (зніміть його);
  • Регулярне розчісування дає змогу зберегти привабливий вигляд на високому рівні;
  • Випадкові плями очищати відразу після забруднення, використовуючи розпилювач з мильною водою та м’яку щітку. Після цього струсити та висушити природним чином, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів та впливу опалювальних приладів;
  • Сильно забруднене штучне хутро — дозволяється прати в пральній машині на «делікатному» режимі без віджиму. 

Але все ж таки, щоб уникнути ризику пошкодження, краще скористатися послугами професіоналів.

Догляд за пуховиком

Багато хто відмовляється від покупки пухових курток на зиму через невміння правильно доглядати за ним. Адже в багатьох був гіркий досвід, коли після першого ж прання пуховик ставав непридатним для носіння. Наповнювач збився в купу, сам пуховик втратив свою форму та перестав виконувати свою головну функцію — гріти. Ми розповімо про основні нюанси прання та зберігання пуховиків. Під час прання треба враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Не забувайте, що пух, як і інші наповнювачі дуже легко накопичує пил і вбирає мийні засоби — тому варто вибирати режим з додатковим полосканням. Якщо на куртці є плями, то перед пранням їх обов’язково потрібно запрати рідким засобом для «виведення плям». Для цього краще використовувати спеціальну щітку та робити це акуратно, щоб не пошкодити тканину.

Основні дії, про які не варто забувати перед пранням:

  • перевірити кишені та прибрати з них весь вміст;
  • застебнути всі застібки;
  • вивернути виріб;
  • зняти декоративні елементи (якщо вони відстібаються).

Також варто дотримуватися деяких правил, щоб ваша куртка не втратила свої якості:

  • пуховики треба прати окремо від решти одягу;
  • не замочуйте;
  • сушити не більше 2-х діб;
  • не використовуйте відбілювач;
  • сушіння в горизонтальному положенні. Під час сушіння не використовуйте рушники або ковдри, оскільки вони порушують циркуляцію повітря й може з’явитися неприємний, затхлий запах.

Для прання пуховика варто використовувати рідкі засоби, оскільки пральний порошок дуже погано виполіскується з пуху. Якщо наповнювач куртки перо або біопух, то до таких виробів потрібно поставитися з особливою уважністю. Прати їх потрібно на делікатному або ручному режимі при температурі не більше 30–40 градусів і з віджимом не більше 600 обертів. Полоскати пуховик потрібно особливо ретельно, щоб прибрати всі залишки мийного засобу. Щоб усунути зайву воду після прання, можна поставити сушарку у ванну й покласти зверху горизонтально пуховик. Вертикальне сушіння виробу призведе до утворення комків.

Якщо на пуховику немає сильних забруднень, а хочеться просто його освіжити, можна випрати його руками. Для цього:

  • повісьте пуховик над ванною;
  • намочіть виріб із душу прохолодною водою;
  • злегка намильте тканину та потріть;
  • змийте.

Не варто сушити пуховик біля нагрівальних приладів та краще відмовитися від машинного сушіння.

Під час купівлі пуховика варто звертати увагу на ярлик, адже для деяких моделей підходить тільки хімчистка.

Зберігання пуховика

Після закінчення сезону багато хто зберігає пуховики в поліетиленових пакетах десь в антресолі, що є помилкою. Такий спосіб зберігання може призвести до деформації, і до наступного сезону він може стати непридатним для носіння. Якщо дотримуватися порад, можна легко подовжити термін служби вашої улюбленої речі.

  1. Перед зберіганням потрібно обов’язково випрати й добре просушити пуховик.
  2. Повісити виріб на вішалку й запакувати в бавовняний чохол для одягу.
  3. Розмістити куртку в шафі.

Подбайте про те, щоб приміщення, де ви зберігаєте речі, було добре провітрюване й не було сторонніх запахів. Адже наповнювачі курток дуже легко вбирають запахи та усунути їх не так просто.

Якщо дотримуватися всіх порад, то ваш одяг завжди буде виглядати як новий.

Відгуки0

Ваша оцінка:

Супутні товари

Отримуйте актуальну iнформацiю про новинки та знижки раз на тиждень без спаму