МИ ПРАЦЮЄМО! ПОДРОБИЦІ ТУТ

Емоційний шопінг та контроль емоцій під час шопінгу

В наш час шопінг є чимось подібним до модного хобі. Адже, як доведено психологами, шопінг приносить нам ті ж емоції, що й смачна їжа, любов чи подарунки. Свого роду антидепресант.

Вчені з'ясували, що жінки, які витрачають близько 17 години на тиждень на шопінг, почуваються здоровими, виглядають молодшими, ніж жінки, які приділяють цьому заняттю менше часу. Виходить, що шопінг може бути реальною терапією, а широкий асортимент гарного одягу та яскравих образів дозволяє представницям прекрасної статі робити все нові та нові покупки. Але як утриматися від безглуздих покупок тільки заради задоволення, щоб після того, як ейфорія пройде не виявилося, що з'являється маса красивого, але непотрібного одягу та мінус у бюджеті.

Сьогодні поговоримо про те, як вберегти гаманець від зайвих витрат, але все ж таки отримати свою порцію задоволення від шопінгу!

Психологія шопінгу

Насправді це зовсім не складно, якщо дотримуватися деяких правил:

1. Перегляньте свій гардероб.

З'ясуйте, скільки у вас базових речей та що вам потрібно докупити чи оновити. Пам'ятайте, що до одного елемента низу (спідниця/штани) має підходити щонайменше два-три елементи верху з вашого гардеробу.

Можете перерахувати вміст на аркуші паперу та покласти в гаманець. Таким чином, це знизить ймовірність імпульсних покупок.

2. Виділіть певну суму на шопінг та дотримуйтесь її.

Якщо у вас кілька банківських карток, то одну з них можна використовувати тільки для покупок. Перед тим як вирушати на шопінг перекиньте на неї певну суму, яка буде вашим лімітом. Так ви зможете купити тільки те, що вам насправді потрібно.

3. Не робіть яскравого макіяжу, коли йдете оновлювати гардероб.

Віддайте перевагу легкому повсякденному макіяжу. Так ви краще зможете зрозуміти, чи підходить вам одяг, який ви обираєте на кожен день.

4. Вирушайте на шопінг самостійно.


Так, безсумнівно, йти на шопінг з подругою, чоловіком чи з мамою веселіше, але! Люди схильні піддаватися впливу, особливо своїх близьких. І ви ризикуєте зробити зовсім не ту покупку, яку планували або вийти за межі бюджету.

5. Робіть фото.

Дуже часто буває, коли приміряєш річ у магазині вона сидить ідеально, а прийшовши додому відчуття може скластися зовсім протилежне. Вся справа в освітленні. І якщо ви не проводите кожен день у світлі софітів, а купуєте одяг для повсякденного використання, то найкраще зробити пару фото та подивитися, як ви виглядаєте на знімку. Так ви зможете побачити себе з боку та зрозумієте, чи підходить вам ця річ чи ні.

Тепер ви знаєте як не купувати зайвого під час шопінгу та ефективно підходити до створення власного образу. У нашому магазині https://pyshnakrasa.com.ua ви завжди зможете підібрати для себе ідеальне вбрання для будь-якого приводу.

Супутні товари

Отримуйте актуальну iнформацiю про новинки та знижки раз на тиждень без спаму